Чи потрібний ремонт або як правильно перевірити стан взуття

5.08.2019

У інтернет-магазинах зазвичай купують товари, а тепер послуги ремонту продаються як «гарячі пиріжки». Це підтверджує постійний зріст замовлень через інтернет у нашій майстерні. Гораздо зручніше отримати консультацію в Інстаграм, ФБ або Viber, Telegram, не виходячи з дому, і відправити замовлення в найближчому відділенні Нової Пошти, ніж їхати на інший кінець міста до перевіреної майстерні.

А хочете самостійно навчитися перевіряти стан взуття та не витрачати зайвий час на консультації? Ось вам 10 кроків – спробуйте:

1. Перевіряємо набойки. Беремо висоту набойки в передній частині каблука і порівнюємо з найбільш зношеною частиною. Зношена частина тонша в 2 рази, пора замінити набойки.

2. Перевіряємо підошву. Беремося однією рукою за каблук, а другою опираємося на носок, якби ми хотіли здавити півпари. Підошва сама згинається в місці, де знаходяться кісточки. Побачили тріщини, дірки, глибокі потертості – значить пора міняти підошву.
Якщо підошва без серйозних пошкоджень, але зношена на носках або в місці кісточок, то пора проводити профілактику, а можливо й вирівнювати зношену частину підошви.

3. Перевіряємо пристосування підошви до верху взуття вздовж облицювання. Уважно огляньте облицювання вздовж всього периметру. Побачили поперечні тріщини на облицюванні – пора її замінити, підошва почала відставати від верху взуття – її треба приклеїти (переклеїти) або пронести швом.

4. Перевіряємо супінатор. Однією рукою беремося за підошву біля каблука так, щоб великий палець упиратися в устілку, а інші тримаються за підошву. Іншою рукою намагаємося рухати каблук в різних напрямках. Якщо каблук рухається, ймовірно, супінатор зламаний.

 

6. Перевіряємо основні задніки. Однією рукою беремось за верх задника, а другою обхватуємо каблук і імітуємо гру на гармошці. Якщо задник рухається від легкого натискання, при цьому шкіра згинається, то потрібна заміна основних задників.

7. Перевіряємо підкладку. Рукою щупаємо підкладку в районі великого пальця та мізинця, внутрішніх і зовнішніх пучків, оглядаємо внутрішній задник (місце прилягання п’ятки). Відчули/побачили протерті місця, пора встановлювати латки, міняти внутрішні задники.

8. Перевіряємо вкладну та основну устілки. Якщо вкладна устілка протерлась під п’яткою або в пучках – міняємо. Побачили в районі п’ятки квадратики або під вкладною устілкою розм’яклий картон, означає основна устілка потребує заміни.

9. Перевіряємо шви та деталі верху взуття. Уважно оглядайте кожен шов та детально верх взуття. Знайшли відсутні стібки або шов вже почав розходитись, потрібно відновити його. Виявили розрив, тріщину деталей верху, потрібно встановлювати декоративний елемент або внутрішню латку.

10. Оцінюємо зовнішній вигляд взуття. Шкіра верху має плями, біліну або стала сухою, відправляємо пару на комплексний догляд. Є подряпини, зачепи, стертості шкіри, потрібно реставрувати пошкодження та фарбувати.

Тепер ви є фахівцем з взуття і знаєте, скільки пар взуття потребують ремонту або догляду. Надсилайте загальне фото пари та всіх її проблемних місць, описуйте виявлені дефекти. Такий підхід скоротить час консультації, і наш адміністратор-приймач зможе оперативно повідомити вам бюджет відновлювальних робіт.

Зверніть увагу, що пересилка в обидві сторони здійснюється за наш рахунок.