Доставка

Безкоштовна доставка шкіряних виробів від Наново по Україні

Надішліть своє замовлення з найближчого до вас відділення Нової Пошти. Ми виконаємо свою роботу і повернемо ваш виріб відновленим. Доставку туди-назад оплачуємо ми, щоб забезпечити максимальну зручність для наших клієнтів.

Оплата замовлення

Після отримання вашого виробу, наш менеджер зв’яжеться з вами, оформить замовлення і затвердить зручний для вас спосіб оплати. Оплата за наші послуги здійснюється у 2 етапи: 1) 50% передплати при прийомі замовлення, 2) 50% після виконання робіт.

Додаткова інформація

У нас великий досвід у відновленні шкіряних виробів, таких як взуття, гаманці, сумки та ремені. Наші майстри знають, як правильно і якісно відновити ваші улюблені речі, зберігаючи їхню первозданну красу та функціональність. Крім того, ми завжди дотримуємося термінів виконання робіт та надаємо гарантію на наші послуги.

Зверніть увагу на наші акції та знижки на шкіряні вироби, щоб зекономити ще більше. Ми завжди стараємося зробити наші послуги якнайбільш доступними для наших клієнтів. Замовляйте відновлення та чистку своїх шкіряних виробів від Наново і насолоджуйтеся ними ще більше часу.