Фарбування валіз

100% виглядатиме “як нова”
Що пропонуємо:
  • Ми гарантуємо якісну роботу завдяки використанню високоефективних засобів обробки виробів для перевезення багажу
  • Ми пропонуємо унікальну послугу покраски натуральної шкіри в будь-який колір за бажанням нашого клієнта
  • Ми надаємо зручність нашим клієнтам шляхом можливості оформлення замовлення прямо в майстерні або відправки виробу за допомогою транспортної компанії
  • Наші послуги надаються кваліфікованими фахівцями, що свідчить про наш професіоналізм
  • Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, починаючи з осмотру виробу нашим майстром і визначенням серйозності проблеми. Він приймає рішення про те, що необхідно зробити, щоб повернути виробу бездоганний вигляд

 

Информація

Фарбування валіз – послуга, яка цікавить багатьох людей. Ніхто не сперечається з тим, що якісні вироби експлуатуються тривалий час. Але час від часу виникає необхідність в поліпшенні їх зовнішнього вигляду. Ось тоді і потрібна професійна допомога! Майстри компанії “Наново” усувають наявні проблеми і надають гарантії. Вони надають консультації та якісно виконують свою роботу. Ви можете приїхати до нас і оформити замовлення. Також ми надаємо можливість відправки речей поштою. Це прийнятний варіант для мешканців інших міст!

Фарбування шкіряних валіз – відповідальна робота


Фарбування шкіряних валіз – послуга, яка актуальна для любителів подорожей і тих, хто часто їздить у відрядження. Клієнти звертаються до нас і розповідають про свої побажання. Ми оглядаємо валізу і виявляємо проблеми. За необхідності перед фарбуванням проводиться ремонт або заміна певних деталей. Коли попередні процеси завершені, майстри приступають до фарбування речі. Вони прикладають всі зусилля, щоб головний дорожній атрибут знаходився в ідеальному стані.

Фарбування валіз є важливою роботою, яку ми не рекомендуємо виконувати самостійно. Результати фарбування виробу своїми руками вам не сподобаються. Щоб валіза стала красивою, потрібні певні знання, досвід та якісні матеріали. У нас все це є. Тому результати фарбування шкіряних валіз наших клієнтів влаштовують. Замовники отримують в користування відновлені речі, які знаходяться в бездоганному стані. Валізи ще довгий час експлуатуються за призначенням. Ділові люди, туристи, студенти беруть їх з собою в робочі відрядження, подорожі, на відпочинок.

Фарбування шкіряної валізи


  • Підготовка – на цьому етапі майстер оглядає валізу та вирішує, які проблеми існують та як від них можна позбутися
  • Виправлення дефектів – перед фарбуванням спеціаліст ліквідує подряпини, плями
  • Вибір відповідного відтінку – виріб з натуральної шкіри, що використовується для перевезення багажу, фарбується в будь-який колір. Це може бути попередній відтінок або інший колір
  • Фарбування виробу – складний процес, який потребує майстерності. Використовуються професійні засоби високої якісті. Фарби не вигоряють на сонці та довго зберігають початковий колір

Замовивши фарбування валізи у нас, ви залишитеся задоволені! У майстерні “Наново” працюють професіонали, які знають, які дії потрібно виконати, щоб зовнішній вигляд виробу став ідеальним. Наші майстри впроваджують нові технології, керуються досвідом та використовують якісні фарби. Це головні принципи, завдяки яким забезпечується висока якість послуг при вирішенні завдань будь-якої складності! Зателефонуйте нам і задайте питання, які вас цікавлять. Принесіть свій виріб до майстерні (Запоріжжя, Дніпро) або відправте виріб Новою Поштою. У будь-якому випадку замовлення буде виконано на відповідному рівні.

Якісно та з гарантією!


Ви часто подорожчаєте і бачите, що виріб для перевезення багажу втратив свій колишній вигляд? Зверніться до нас і замовте таку послугу, як покраска пластикової валізи! Це наша робота, якій приділяється необхідна увага. Майстри чудово знають свою роботу та відповідально виконують всі процеси. Вони кардинально перетворюють зношені вироби, які використовувалися протягом тривалого часу. Фахівці компанії “Наново” усувають потертості, плями, подряпини та фарбують валізи якісними фарбами. Клієнти бачать результати роботи і дякують нам за все!

Покраскою пластикових валіз наші майстри займаються не перший день. Вони знають тонкощі технології та мають необхідні вміння. Це запорука отримання прекрасного результату в роботі, пов’язаній з реставрацією виробів! Якщо Ваша пластикова валіза втратив колишній вигляд, не викидайте його. Ми пропонуємо альтернативний варіант, під яким розуміється усунення дефектів та подальша покраска виробу. Це гарне рішення, якому віддають перевагу багато клієнтів.

У чому переваги майстерні “Наново”?


Фарбування валіз зі шкіри та пластику є популярною послугою. Ви можете скористатися нею в будь-який момент, зв’язавшись з нами по телефону або завітавши до нашої майстерні. Також можна зробити фотографії та надіслати їх на нашу електронну пошту. Наші фахівці переглянуть фотографії та розповідатимуть, що вони можуть зробити. Після оформлення замовлення вони якісно виконають завдання. Ви можете самостійно забрати свій виріб або отримати його в найближчому відділенні Нової Пошти.

Якщо Ви довірили нам фарбування своєї валізи, то ви зробили правильний вибір. Ми можемо підтвердити це нашими переконливими аргументами:

Замовте покраску своєї шкіряної чи пластикової валізи в майстерні “Наново”! Ми працюємо в цій сфері вже довгий час і маємо все необхідне для отримання прекрасних результатів при відновленні зношених речей. Крім того, ми надаємо гарантії та консультації в онлайн-режимі!

Комфортний ремонт

1

Отримайте онлайн-консультацію

Відправте фото вашої речі в директ нашого Instagram, Viber або Telegram – ми вас детально проконсультуємо по роботах, вартості та термінах.

2

Надішліть своє замовлення Новою поштою

Відправте своє замовлення з найближчого відділення Нової Пошти.

Доставку ми оплатимо.

3

Ми пофарбуємо валізу та відправимо її Вам

Отримайте свою пофарбовану улюблену валізу, обіцяємо, виглядатиме знову «як нова».

Безкоштовна консультація прямо зараз?