Хімчистка валіз

Валіза знову “як нова”
Що ми пропонуємо:
 • Чистка верху корпусу валізи
 • Чистка валізи всередині

 

Інформація

Хімчистка валіз – це послуга, яка допомагає відновити зовнішній вигляд виробу з потертостями та плямами. Майстри майстерні “Наново” дбайливо ставляться до кожної речі. Вони виконують очищення подорожніх сумок за допомогою спеціальної технології. Тому після завершення роботи клієнти насолоджуються вражаючими результатами!

Чистка валіз: як ми обробляємо вироби?


Сухая чистка чемодана – комплексный процесс, под которым подразумеваются следующие этапы:

 • огляд забруднень та складання плану роботи для їх видалення
 • аналіз особливостей матеріалу, з якого виготовлена валіза
 • чищення виробу за допомогою екологічно безпечних засобів
 • сушіння, завдяки якому повністю усуваються сторонні запахи
 • обережне очищення металевих та пластикових деталей
 • упакування валізи для найшвидшої відправки клієнту
 • перевірка якості роботи, яка проводилася для видалення плям та для надання виробу ідеального вигляду

Якщо вас цікавить чищення валізи, зверніться до нас! З нашою допомогою дорогий аксесуар отримає друге життя та буде використовуватися у подорожах протягом багатьох років. Чемодан є необхідною річчю в кожній родині. Без нього не обходяться туристичні поїздки, ділові командировки, подорожі на море або в іншу країну. Під час експлуатації на поверхні виникають різні види забруднень. Вони псують зовнішній вигляд виробу. Сьогодні така проблема легко вирішується. Вам не потрібно викидати чемодан та шукати новий. Ми зробимо все можливе, щоб аксесуар став більш привабливим!

Довірте чищення валізи професіоналам!


Чистка чемоданів – послуга, яку фахівці майстерні “Наново” надають на високому рівні. Самостійно очистити дорожню сумку від забруднень досить складно. Для цього потрібно мати якісні засоби і мати необхідні навички. Ми не радимо проводити очищення ручної кладі та великого багажу самостійно. Це займе багато часу і сил. Результат Вас не залікує, оскільки з якісною чисткою чемоданів справляються тільки професіонали. Вони знають тонкощі технологічних процесів. Тому після завершення роботи дорожній чемодан виглядає так, як після покупки!

Якщо вам потрібна хімчистка чемоданів, вартість залежить від кількох параметрів. Це ступінь забруднення, розміри виробу та вид матеріалу, з якого виготовлений аксесуар для перевезення багажу. В кожному випадку точна вартість послуги визначається. Клієнт звертається до нашого сервісного центру і задоволений результатами роботи майстрів. Він отримує в користування дорожню сумку, на якій не видно слідів забруднень та потертостей.

У чому особливості майстерні «Наново»?


Очищення валіз є важливим напрямком для нас. Ми працюємо з ручною поклажею та великим багажем. Щоб досягти хороших результатів, майстри вибирають правильну технологію та грамотно виконують всі процеси. Клієнти, що співпрацюють з нами, користуються наступними перевагами:

 • Обережне ставлення до речей – при очищенні виробів виключається можливість пошкодження поверхні. Тому наші клієнти довіряють нам свої речі і отримують їх назад в оновленому вигляді
 • Безпека – в роботі використовуються екологічно чисті засоби від перевірених виробників. Тому не виникає небезпеки для Вашого здоров’я
 • Комплексний підхід – верхня частина виробу обробляється засобами, які підходять до певних матеріалів (натуральна шкіра, пластик). Додатково видаляються плями з підкладки

Сухе очищення валіз – послуга, за допомогою якої ручна поклажа та великий багаж стають привабливими. Ви можете скористатися цією послугою в сервісних центрах Запоріжжя та Дніпра. Додатково, ми пропонуємо відправити Ваш дорожній кофер Новою Поштою. Це оптимальний варіант для мешканців інших міст. Ви можете скористатися ним в будь-який час. Ми приймемо Ваш замовлення, якісно виконаємо роботу та надамо гарантію!

Комфортний ремонт

1

Отримайте онлайн-консультацію

Відправте фото вашої речі в директ нашого Instagram, Viber або Telegram – ми вас детально проконсультуємо по роботах, вартості та термінах.

2

Надішліть своє замовлення Новою поштою

Надішліть замовлення з найближчого відділення Нової Пошти.

Доставку сплатимо ми.

3

Після виконання роботи - відправимо валізу назад

Отримайте свою чисту улюблену красуню знову «як нову».

Безкоштовна консультація прямо зараз?