Наша історія

Про компанію

Наша історія

Історія

 

Як все починалось:


Наша історія почалась 6 років тому у місті Запоріжжя. Одного разу нам самим знадобилось відремонтувати дорогу кожну річ і ми зіткнулися з безліччю проблем якості і, зокрема, сервісу. Так з’явилась думка про власну майстерню. Не просто будки «ремонт взуття», а саме майстерні – з якістю без компромісів і сервісом з турботою про клієнтів та їх речі. Якщо коротко, то все виявилося набагато складніше, ніж уявлялося. Але від цього ще цікавіше. Ми зрозуміли, що працювати в своїй майстерні без розвитку сфери ремонту в цілому не вийде. Так у нас з’явився бренд НАНОВО і місія «підвищувати культуру тривалого використання речей».

За 6 років ми розібрали, склали, очистили та покрасили сотні пар взуття. Завдяки цьому ми набули основної вміння взуттєвика – бачити пару руками, розуміти всі її переваги та недоліки.

Хочемо дивувати та змінювати уявлення про ремонт

Геннадій Верба

Ми хочемо дивувати та змінювати уявлення про ремонт. Усі звикли, що ремонт взуття – це маленький кіоск з майстром-чоботарем всередині. Ми абсолютно відрізняємось від такої уяви. Якісний ремонт вже неможливо зробити на колінці, для цього просто необхідні різноманітні установки, камери, машинки, преси та інструмент. Наше виробництво включає кілька ділянок: ремонт взуття, реставрація шкіряних аксесуарів та одягу, догляд за шкірою, чищення та фарбування шкіри, ремонт чемоданів. Усі ділянки оснащені сучасним обладнанням. Ми постійно навчаємося та освоюємо нові технології. Їх багато, і вони дійсно круті. А ще ми раді, що не одні – в країні за останні 2-3 роки відкрилися кілька якісних майстерень. А це означає, що наша сфера підвищує свій рівень, і виграють від цього всі: і майстерні, і клієнти.

Геннадій Верба

партнер Наново

 

Ми робимо ваші речі знову як нові. Робимо це з любов’ю і повагою до вас. Довірчі стосунки та комфортний сервіс – такий наш підхід. Дбаємо про речі клієнта як про свої. Розв’язуємо всі його проблеми, пов’язані з улюбленою парою взуття, сумкою або чемоданом. Створюємо комфортний ремонт: консультуємо швидко, грамотно та детально у зручному для клієнта месенджері, приймаємо замовлення Новою Поштою з будь-якої точки України, доставка за наш рахунок. Менеджери проходять навчання та знають технічну сторону ремонту та реставрації на відмінно. Вони ввічливі, красиві та завжди на боці клієнта. А якість сьогодні вже нікого не здивуєш. Якість просто має бути. Дивувати неможливим, іноді немислимим – ось це завдання. Потрібно вміти знаходити рішення найскладніших проблем. І ще – завжди перевищувати очікування клієнтів!

 

У брендів, як і у людей – є обличчя, характер, цінності та обіцянки. Обіцянка бренду Наново “Буде як нове!” Цю обіцянку ми дали, коли прийшли в галузь ремонту і виконуємо її кожен день, працюючи в майстерні.

Анна Ткаченко

партнер Наново

Обіцянка бренду Наново - «Буде як нове!»

Анна Ткаченко

Отримайте безкоштовну консультацію від спеціаліста!