Ремонт валіз

Як ми закінчим, вона буде “як нова”
 • Original Image
  Modified Image
  після до
 • Original Image
  Modified Image
  після до
 • Original Image
  Modified Image
  після до
Доступні послуги:
 • Виготовлення основної ручки зі шкіри
 • Заміна ручки на висувній системі
 • Заміна вбудованої висувної системи
 • Заміна коліс
 • Ремонт корпусу пластикової валізи
 • Підсилення каркаса валізи
 • Ремонт текстильного верху валізи
 • Встановлення ніжок на валізу
 • Заміна пластикової блискавки в корпусі валізи
 • Встановлення насадного кодового замка
 • Заміна основної ручки валізи (верхня або бічна)

 

Інформація

Ремонт дорожніх чемоданів – якісна послуга, яку надають фахівці майстерні “Наново”, що включає усунення дефектів та відновлення привабливого вигляду виробу. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісно виконану роботу. У наших фахівців є хороший досвід у ремонті ручної кладі та великого багажу. Вони приводять в порядок чемодани, використовуючи ефективні рішення та надійні деталі! Тому дорожні сумки не викидаються, а продовжують експлуатуватися протягом тривалого часу.

Види ремонтних робіт


Ремонт чемоданів Одеса, Дніпро, Київ – актуальна пропозиція для любителів подорожей та туристичних поїздок. Її використовують клієнти, які хочуть привести в порядок аксесуар для перевезення багажу. Функціональність чемодана надзвичайно важлива. На нього покладається відповідальність за транспортування особистих речей та за комфорт людини під час поїздки. При частій експлуатації виникають неприємні ситуації, такі як поломка замка, колісного блоку, блискавки. Для їх усунення потрібно звернутися до майстерні “Наново”. Наші фахівці надають різноманітні послуги:

 • заміна блискавки – виникають різні ситуації. Можлива заміна бігунка або блискавки на якісний виріб. Таким чином, функціональність дорожньої сумки повністю відновлюється
 • ремонт замка – ми відновлюємо будь-які замки: кодові, прості застібки, складні системи. При необхідності кодові замки розблоковуються без механічного пошкодження
 • ремонт ручки чемодана – поширена послуга. Ручки виготовляються з тканини, натуральної шкіри, пластику. У деяких випадках вдається відремонтувати кнопковий механізм. Якщо це неможливо, встановлюється нова ручка. Такий елемент підбирається з широкого асортименту комплектуючих. Він оптимально відповідає зламаній деталі
 • заміна коліс – ці деталі чемодана досить часто ламаються або стираються в ході тривалого терміну експлуатації. Тому заміна коліс часто є неминучим процесом. Після усунення такої проблеми аксесуар для перевезення багажу знову може використовуватися по призначенню

Реставрація чемоданів – унікальна послуга, надана нашими майстрами. Замовивши її, Вам не доведеться купувати новий аксесуар для перевезення багажу. Наші спеціалісти проведуть усі роботи і відновлять виріб так, щоб він виглядав найкращим чином. Для досягнення такого результату у нас достатньо знань, вміння та необхідні матеріали, комплектуючі, фурнітура!

Ремонт чемоданів – наші послуги


Якщо вам потрібно починити чемодан, не хвилюйтеся. Просто зверніться до найближчого відділення майстерні “Наново” або відправте виріб Новою Поштою. Ми відновлюємо дорожні сумки різних виробників. Перед початком роботи досвідчений спеціаліст огляне виріб та визначить несправності. Після цього він здійснить необхідні дії та усуне наявні проблеми. Це може бути відновлення висувної ручки, заміна бігунка, ремонт підкладкового матеріалу, заміна фурнітури, видалення подряпин і потертостей.

Довірте ремонт дорожніх валіз нам!


Ремонт чемоданів у Дніпрі – це послуга, яку професіонали майстерні “Наново” виконують на високому рівні. Ми працюємо в різних містах України і приймаємо замовлення через “Нову Пошту”. Ваші вироби потрапляють до рук майстрів з багаторічним досвідом. Це гарантія успішного вирішення проблеми! Що стосується ціни, то цей параметр розраховується індивідуально. Вартість послуги залежить від складності завдання, яке ставиться перед нашим спеціалістом.

Замовивши ремонт чемоданів (Київ) у нас, Ви отримаєте чудовий результат! Ми подаруємо нове життя аксесуару для перевезення багажу та надамо гарантії. Наші майстри надають повний спектр послуг. Тому до нас можна звертатися з будь-якою проблемою. Ми замінимо колісний блок, розкодуємо замок, замінимо підкладкову тканину та відновимо корпус. Після завершення робіт Ви зможете взяти свій чемодан у подорож. Аксесуар для перевезення багажу буде виконувати свої функції та підкреслювати високий статус власника!

Комфортний ремонт

1

Отримайте онлайн-консультацію

Відправте фото вашої речі в директ нашого Instagram, Viber або Telegram – ми вас детально проконсультуємо по роботах, вартості та термінах.

2

Відправте замовлення Новою поштою

Відправте своє замовлення з найближчого відділення Нової Пошти.

Доставку ми оплатимо.

3

Ми зробимо свою роботу та надішлемо валізу Вам

Після ремонту, вона знову буде виглядати наче «як нова».

Безкоштовна консультація прямо зараз?