Чищення одягу зі шкіри

Речі будуть “як нові”
Список послуг:
  • Хімчистка одягу зі шкіри
  • Хімчистка дублянок

 

Інформація

Бажаєте оновити шкіряну куртку чи інший виріб з натурального матеріалу? Зверніться до майстерні «Наново»! Ми дбайливо ставимося до речей і повертаємо їм першовідновлений вигляд. Хімчистка виконується на високому рівні. Майстри використовують найновіші технології та ефективні засоби. Відновленню естетичних властивостей речей вони підходять, як до реставрації картини. Тому клієнтів задовольняють результати кропіткої роботи наших фахівців!

Професійний догляд за речами


Догляд за шкіряною курткою, піджаком, спідницею, жилетом – важлива задача, якої не можна знехтувати. Під час експлуатації натуральний матеріал втрачає свій початковий вигляд. На одязі з’являються забруднення, плями, зноси. У домашніх умовах позбутися від таких дефектів надзвичайно складно. Для цього потрібні знання та вміння в даній галузі. Тому найкраще довірити задачу професіоналам. При її вирішенні наші майстри не тільки усунуть забруднення різного походження, але й відновлять колір речі, відремонтують її та оброблять спеціальними складами.

Чищення одягу зі шкіри – процес, під час якого Ваша улюблена дублянка або спідниця повернуться до своєї колишньої привабливості. Натуральна шкіра потребує специфічного догляду. Вона відрізняється довговічністю та зносостійкістю. Але навіть при обережному догляді за одягом матеріал зношується, тьмяніє та вигорає. У такому випадку не треба засмучуватися. Для любителів шкіряного одягу ми пропонуємо унікальну послугу. Після завершення роботи речі виглядають як нові. Вони довгий час радують своїх власників!

Чищення шкіряної куртки


Хімчистка куртки з натуральної шкіри – складний процес, якому наші майстри приділяють належну увагу.
Під час проведення використовуються високотехнологічне обладнання та новітні засоби. Вартість послуг залежить від складності завдання та розміру виробу. Ми гарантуємо якість виконаної роботи та забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Догляд за виробами з натурального матеріалу (шкіра, замша, нубук) проводиться у кілька етапів.

Опишемо основні аспекти:

  • ретельний огляд виробу та визначення проблеми
  • чищення виробу за допомогою спеціальних засобів
  • просочення водовідштовхувальними та захисними складами
  • фінальне повне сушіння

Після завершення всіх процесів виріб кардинально перетворюється, оскільки чистка шкіряної куртки проводиться відповідно до стандартів. У роботі ми використовуємо сертифіковані засоби, що довели свою ефективність та використовуються по всьому світу.

Для досягнення ідеальних результатів майстри відповідально підходять до вирішення задачі. Вони дарують нове життя речам, які експлуатувалися протягом тривалого періоду!

Чому саме наша майстерня?


«Наново» – це мережа майстерень, де забезпечується якісний догляд за шкіряним одягом. У нас є великий досвід у відновленні різноманітних виробів: довгі й короткі куртки, дублянки, спідниці, піджаки, жилети. Якщо на речах з’явилися плями або комірець має забруднений вигляд, зверніться до нас! У нас є вагомі переваги:

  • Бездоганна якість – завжди позитивний результат, з допомогою передових технологій шкіряний одяг очищується від забруднень
  • Максимальний комфорт – відновлення шкіряного одягу можна здійснити у сервісних центрах або відправити поштою, щоб отримати його назад у підсиланому стані
  • Бережливе ставлення до речей – відновлення кольору шкіряних виробів здійснюється за допомогою лагідних засобів, зберігаючи властивості матеріалу
  • Персональний підхід – наші майстри завжди враховують особливості кожної речі та використовують найкращі методи для досягнення оптимального результату

Замовте чистку одягу зі шкіри та продовжіть термін служби куртки, пальта, піджака, штанів! Ми завжди раді бачити Вас у сервісних центрах Дніпра та Запоріжжя.

Комфортний ремонт

1

Отримайте онлайн-консультацію

Відправте фото вашої речі в директ нашого Instagram, Viber або Telegram – ми вас детально проконсультуємо по роботах, вартості та термінах.

2

Відправте замовлення Новою поштою

Відправте своє замовлення з найближчого відділення Нової Пошти.

Доставку ми оплатимо.

3

Ми виконаємо роботу та відправимо Вам

Отримайте свою очищену улюблену шкіряну річ знову «як нову».

Безкоштовна консультація прямо зараз?