Чищення шкіряних виробів

Речі стануть “як нові”
Ми можемо запропонувати:
 • Хімчистка клатчів
 • Хімчистка гаманців
 • Хімчистка жіночих сумок
 • Хімчистка чоловічих сумок
 • Хімчистка шкіряних рукавичок
 • Хімчистка подорожніх сумок

 

Інформація

Якщо ваша сумка стала брудною, вам буде цікаво послуга чистки кожаних виробів. З використанням сучасних технологій та особистого досвіду майстрів, ми якісно справляємося з цим завданням. Чистка кожних виробів проводиться обережно та безпечно для виробу. Тому сумки, гаманці, перчатки не втрачають своєї форми. Кожгалантерея набуває привабливого вигляду та стає знову новою!

Як очистити шкіру?


Чистка натуральної шкіри – комплексний процес, який неможливо якісно провести в домашніх умовах. При проведенні хімчистки вдома існують ризики пошкодження або деформації перчаток, гаманця, сумки. Тому краще одразу звернутися до професіоналів та через деякий час отримати оновлену річ, яка матиме привабливий вигляд.

Чистка кожаних сумок, перчаток та інших аксесуарів проводиться в кілька етапів:

 • видалення плям за допомогою передових технологій та якісних засобів
 • огляд забруднень та планування подальших дій з їх усунення
 • чистка фурнітури та декоративних елементів
 • озонування виробу та його очищення
 • сушка виробу та провітрювання
 • перевірка якості роботи та упакування виробу

Хімчистка шкіри – працездатний процес, якому майстри “Наново” приділяють велику увагу. Під час роботи видаляються всі забруднення і зберігається форма виробу. Для отримання якісних результатів використовуються професійні засоби, які розчиняють жирні частинки, не негативно впливаючи на матеріал. Після закінчення хімчистки натуральна шкіра не втрачає м’якість і еластичність, а її експлуатаційні і естетичні властивості покращуються.

Що ми чистимо?


Якщо ви хочете очистити шкіру, зверніться до майстерні “Наново”. Для нас головними критеріями роботи є чистота, працелюбність і уважність до деталей. Це ключові моменти, завдяки яким наша компанія динамічно розвивається. Замовлення на очищення шкіряної галантереї від будь-яких забруднень можна оформити як в відділеннях м. Дніпро та м. Запоріжжя, так і тут, на сайті, з подальшою їх відправкою нам Новою Поштою і після виконання робіт отримати свої аксесуари в оновленому вигляді. Ви обов’язково залишитеся задоволені результатом!

Хімчистка сумок – один з основних напрямків нашої роботи. Ми застосовуємо спеціальну технологію, з якою ми добре ознайомлені. Суворе дотримання правил та використання професійних засобів допомагає нам впоратися з найскладнішими забрудненнями. М’яка щітка застосовується для хімчистки, щоб не пошкодити фурнітуру. Щоб матеріал служив довгі роки, на нього наносять водовідштовхувальні засоби. Таким чином гарантується якісна обробка аксесуарів з метою видалення плям.

Чистка шкіряних рукавичок та гаманців – ще один напрямок нашої роботи. Якщо на ваших улюблених аксесуарах з’явилися забруднення, завітайте до нас. Це найефективніший спосіб, за допомогою якого можна повернути початковий вигляд рукавичкам, гаманцям. Багато клієнтів вже скористалися нашими послугами.

Переваги нашої хімчистки


Хімчистка сумок (Київ) – послуга, яка зацікавлює любителів якості. Ми це знаємо і відповідально ставимося до поставлених завдань. Наші переваги:

 • Неперевершений сервіс
 • Професіоналізм майстрів “Наново”
 • Гарантія якісної хімчистки
 • Використання сучасних технологій
 • Зручні способи здачі та отримання виробів: у відділеннях майстерні або за допомогою Нової Пошти

Хімчистка замші та нубуку – послуга, завдяки якій продовжується життя улюблених виробів та допомагає їм стати знову новими. Наші майстри мають великий досвід у цьому ділі. Ви також можете приносити до нас сумки з гладкої, шліфованої, тисненої шкіри та замші. Ми вміємо працювати з будь-яким типом шкіри, включаючи шкіру рептилів.

Ми чекаємо саме на Вас!


Якщо Ви хочете очистити шкіру, зверніться до майстерні “Наново”. Для нас головними критеріями роботи є чистота, працелюбність та уважність до деталей. Це ключові моменти, завдяки яким наша компанія динамічно розвивається. Замовлення на очищення кожгалантереї від різних забруднень можна оформити як у відділеннях м. Києва, м. Дніпра та м. Запоріжжя, так і тут, на сайті, з подальшою їх відправкою нам Новою Поштою. І після виконання робіт, отримати свої аксесуари в оновленому вигляді. Ви обов’язково залишитеся задоволені результатом!

Комфортний ремонт

1

Отримайте онлайн-консультацію

Відправте фото вашої речі в директ нашого Instagram, Viber або Telegram – ми вас детально проконсультуємо по роботах, вартості та термінах.

2

Відправте замовлення Новою поштою

Відправте своє замовлення з найближчого відділення Нової Пошти.

Доставку ми оплатимо.

3

Ми виконаємо роботу та відправимо Вам

Ваше улюблене взуття після ремонту буде «як нове».

Безкоштовна консультація прямо зараз?